Żarówki LED

Innowacyjne żarówki LED (źródła światła LED)


Czy jest możliwe aby stworzyć produkt, który będzie energooszczędny i wysokiej jakości? Jest to możliwe pod warunkiem, że do produkcji zastosowane zostaną wyłącznie markowe podzespoły. Na pewno takimi produktami są oferowane przez nas żarówki energooszczędne LED. Lighting Market stawia na jakość, dlatego w swojej ofercie posiadamy żarówki ledowe będące  idealnym odpowiednikiem tradycyjnych żarówek halogenowych oraz wolframowym. Żarówki LED to inwestycja, która się zwraca w krótkim czasie. Dla nas liczy się przede wszystkim jakość, długa żywotność, a co za tym idzie zadowolenie klienta.

Atuty nowoczesnych żarówek LED


Żarówki LED są innowacyjnym rozwiązaniem stosowanym w oświetleniu. znikomy pobór energii elektrycznej oraz długa żywotność sięgająca 50 000 godzin sprawia, że żarówki diodowe są bezkonkurencyjne. Żarówki LED dostępne w Lighting Market gwarantują super płynne i komfortowe światło, bez efektu migotania typowego dla żarówek na mostku prostowniczym. Żarówki oparte na diodach LED charakteryzują się również dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne (wibracje, wstrząsy) oraz niską temperaturą pracy (nie dochodzi do ich nagrzania się).

Lighting Market oferuje żarówki diodowe na różnego rodzaju diodach:

  • Żarówki LED na diodach 3528
  • Żarówki LED na diodach 5050
  • Żarówki LED na diodach 5630
  • Żarówki LED na diodach COB
  • Żarówki LED na diodach HI-Power

Rodzaje żarówek LED opartych na diodach: 3528, 5050, 5630, COB, Hi-Power


Żarówki LED dostępne są na wszystkich popularnych gwintach (trzonkach) :

GU10 - bardzo popularny trzonek tzw. "bolec". Zasilane - prąd zmienny 230V (nie wymaga żadnych przeróbek instalacji elektrycznej).

MR16 – występuje w żarówkach zasilanych napięciem 12V. Do prawidłowej pracy wymagany jest zasilacz stabilizujący napięcie (dostępny w ofercie).

MR11 - występuje w żarówkach zasilanych napięciem 12V. Do prawidłowej pracy wymagany jest zasilacz stabilizujący napięcie (dostępny w ofercie).

E14 – często spotykany trzonek w żarówkach tradycyjnych. Zasilanie - prąd zmienny 230V (nie wymaga żadnych przeróbek instalacji elektrycznej).

E27 – najczęściej spotykany trzonek w żarówkach tradycyjnych. Zasilanie - prąd zmienny 230V (nie wymaga żadnych przeróbek instalacji elektrycznej).

G9 – trzonek coraz częściej spotykany w kinkietach i nowoczesnych żyrandolach. Zasilanie - prąd zmienny 230V ( nie wymaga żadnych przeróbek instalacji elektrycznej).

G4 – trzonek coraz częściej spotykany w oprawach meblowych. Zasilanie - 12V DC (do prawidłowej pracy wymagany jest zasilacz stabilizujący napięcie).

AR111 – trzonek bardzo często spotykany w halach, sklepach, korytarzach oraz zakładach pracy.

 

Żarówki LED GU10

Żarówki LED GU10

Żarówki LED MR16

Żarówki LED MR16

Żarówki LED MR11

Żarówki LED MR11

Żarówki LED E14

Żarówki LED E14

Żarówki LED E27

Żarówki LED E27

Żarówki LED G4

Żarówki LED G4

Żarówki LED G9

Żarówki LED G9

Żarówki LED AR111

Żarówki LED AR111

 

Szybkie płatności PayU